01
02
03
04
Kambarių skaičius?
Butas
Kontaktiniai duomenys

PASIŪLYMAS

parduodamas naujos statybos name 2 kambarių saulėtas ir šiltas butas Birutės g 7/6. - Gandrališkės

  • klaipeda-centras-birutes-g-2-kambariu-butas (2)
  • klaipeda-centras-birutes-g-2-kambariu-butas (3)
  • klaipeda-centras-birutes-g-2-kambariu-butas (4)
  • klaipeda-centras-birutes-g-2-kambariu-butas
  • klaipeda-centras-birutes-g-2-kambariu-butas (1)

Nauja statyba 80,000 €
Plotas (kv. m.) :
59 m²
Pastato tipas :
Mūrinis
Aukštas :
6
Aukštų skaičius pastate :
7
Kambariai :
2
Ypatybės :
Nauja statyba
Šildymas :
Autonominis
Kaina :
80,000 €
Atspausdinti

parduodamas naujos statybos name 2 kambarių saulėtas ir šiltas butas (bendras gyvenamas plotas 59 kv. m) Birutės g., Gandrališkėse (Birutės g., Klaipėdos centras, šalia Akropolio) su lodžija (7,5 kv. m.).
Butas yra pietinėje-rytinėje pusėje, nekampinis, šeštame aukšte iš septynių. Buto aukšte yra tik 3 butai. Butas yra su baldais ir buitine technika, plastikiniai langai su stiklo paketais, nauja kanalizacija, nauja elektros instaliacija, liftas, šarvuotos durys, kodinė laiptinės spyna, signalizacija. Vonios kambaryje šildomos grindys. Bute yra atskiras kambariukas – rūbinė.
Namas pastatytas 2008 m., karkasas monolitinis, sienos-blokeliai, apšiltintas stiklo vata bei testorito plokštėm, kuriu paskirtis absorbuoti saulės šilumą ir ją sulaikyti.
Gyventojų patogumui yra labai gražiai sutvarkyta kiemo aplinka, nėra triukšmo, nes yra uždaras kiemas. Pro langą matosi plaukiantys laivai, marios. Kaimynai ramūs ir tvarkingi. Kiekviename kambaryje atskirai reguliuojamas šildymas. Žiemos metu sunaudojama mažai šilumos energijos. Efektyvi ir moderni autonominė šildymo sistema, su individualia apskaita, nepriklausanti nuo miesto šildymo sezoniškumo. Šildymo sezono metu buvo 20-30 Eur/mėn.
Klaipėdos miesto centras, vos 10 minučių kelio pėsčiomis iki Klaipėdos senamiesčio, greta Naujoji perkėla, Smiltynės draustinis, Akropolis, Vėtrungės pasažas, Švyturio arena, prekybos ir laisvalaikio praleidimo centrai. Puikus susisiekimas.
Butas parduodamas kartu su baldais, buitine technika.

Žemėlapis

Jūratė Mineikė

  • Mob. nr. : +37065679069

Esu Jūratė Mineikė. Tikra klaipėdietė, tad žinau vietinių problemas bei rūpesčius ieškant nuosavo būsto. Nekilnojamojo turto brokere dirbu daugiau nei 8 metus, tad esu sukaupusi…
Plačiau

Parašykite

Panašūs skelbimai